هتل زهره اصفهان تجلی هنر اصیل ایرانی

هتل زهره اصفهان تجلی هنر اصیل ایرانی

هتل زهره اصفهان - سامانه رزرواسیون مهر

هتل زهره با تلفیقی زیبا از معماری سنتی و تجهیزات مدرن و امکاناتی خاص و منحصر به فرد و با بهره گیری از هنره های اصیل و زیبای ایرانی بنا نهاده شده است . بهره گیری از هنر ایرانیان در گچبری ها ، طلا کاری ها ، نقاشی ها ، تزئینات داخلی و معماری هتل مشهود است .مینیاتورهای ظریف و زیبا كه در طرحهای برجسته لایه‌كاری و طلاكوبی محصور شده‌اند جلوه‌ای از اصالت و حضور مقدس هنر اسلامی را به نمایش می‌گذارند كه هریك خود داستانی است از عبور روزگاری دیرین بر صفحه‌ی خشت و گلی این سرزمین سبز .
هتل زهره اصفهان با دارا بودن اتاق ها ( از جمله : اتاق عروس که جهت زوجهای جوان طراحی شده ، برای اولین بار در اصفهان اجرا گردیده و طراحی این اتاق منحصر به هتل زهره است ) و سوئیت های مجلل ، رستوران ونوس ( با معماری سنتی ایرانی ) ، رستوران سنتی آریانا ( با محیطی دنج و دوست داشتنی ) ، کافی شاپ خورشید ( با فضایی آرام و دلپذیر و معماری متفاوت ) و دیگر امکانات رفاهی ، آسایش و آرامش را برای میهمانانش به ارمغان می آورد .
از دیگر ویژگی هتل زهره می توان به قرار گرفتن آن در مرکز شهر و در مجاورت آثار باستانی ( میدان نقش جهان ، کاخ چهلستون و مدرسه چهارباغ ) و رودخانه زیبای زاینده رود اشاره کرد . 

جهت مشاهده اطلاعات بیشتر و
 رزرو هتل زهره اصفهان اینجا کلیک نمائید.


برچست ها : ,,,,,,,,,,